هنوز همیشگی محمدجواد ظریف اخبار سیاست خارجی

هنوز: همیشگی محمدجواد ظریف اخبار سیاست خارجی

گت بلاگز اخبار بین الملل سفارش غذای رهبران دوکره چست؟ ، شام خاص «اون» و «این»

قرار است از کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی در مراسم شام جلسه دیدار رهبران دو کره، با نوعی غذای سنتی سوئیسی که از سیب زمینی تهیه می شود، پذیرایی شود تا به نوعی جهت

سفارش غذای رهبران دوکره چست؟ ، شام خاص «اون» و «این»

شام خاص «اون» و «این» / سفارش غذای رهبران دوکره چست؟

عبارات مهم : کره جنوبی

روزنامه خراسان در شماره امروز خود به نقل از بی بی سی نوشت:

سفارش غذای رهبران دوکره چست؟ ، شام خاص «اون» و «این»

قرار است از کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی در مراسم شام جلسه دیدار رهبران دو کره، با نوعی غذای سنتی سوئیسی که از سیب زمینی تهیه می شود، پذیرایی شود تا به نوعی جهت او تجدید خاطره دوران مدرسه باشد.با وجود آن که به طور رسمی تایید نشده ولی گفته می شود اون در کشور سوئیس تحصیل کرده است.

همچنین قرار است به خاطر حضور مون جائه این، مدیر جمهور کره جنوبی، نوعی ماهی که از غذاهای مرسوم بندر پوسان، شهر زادگاه اوست، در فهرست غذاهای میز شام ارائه شود.رئیس جمهور کره جنوبی و رهبر کره شمالی قرار است جمعه با یکدیگر ملاقات کنند، که در این صورت نخستین ملاقات رهبران دو کره از سال ۲۰۰۷ میلادی خواهد بود.

قرار است از کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی در مراسم شام جلسه دیدار رهبران دو کره، با نوعی غذای سنتی سوئیسی که از سیب زمینی تهیه می شود، پذیرایی شود تا به نوعی جهت

منابع کره جنوبی می گویند که آشپزها و مواد مورد نیاز جهت تهیه شام این دیدار از دو کشور تهیه خواهد شد.بشقاب رشته سرد هم که غذای سنتی کره شمالی محسوب می شود، قرار است به وسیله یک آشپز مشهور از کره شمالی تهیه شود.سیب زمینی سرخ شده است سوئیسی که جهت اون پخته می شود “روستی” نام دارد و بعضی آن را از غذاهای سنتی کشور سوئیس می دانند. جهت این، ماهی “جان دوری” پخته خواهد شد. این نوع ماهی در بندر پوسان در جنوب کره و زادگاه آقای مون محبوبیت زیادی دارد.

کاخ ریاست جمهوری کره جنوبی در ارائه غذاها و نوشیدنی هایی که مفهوم سیاسی دارد و میز شام دیدار رهبران دنیا شهرت دارد.وقتی دونالد ترامپ در سال ۲۰۱۷ از کره جنوبی دیدار کرد، جهت او میگوهایی سرو شد که از آب های نزدیک جزایر مورد اختلاف کره جنوبی و ژاپن صید شده است بودند.

واژه های کلیدی: کره جنوبی | کره جنوبی | کره شمالی | رئیس جمهور | رئیس جمهور | ریاست جمهوری | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs