هنوز همیشگی محمدجواد ظریف اخبار سیاست خارجی

هنوز: همیشگی محمدجواد ظریف اخبار سیاست خارجی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات حسینی باید از تجربه رحمتی استفاده کند/ حمایت بازیکنان از قربانی به خاطر اخلاق او است ، فریبا

بهتاش فریبا در گفت وگو با ایسنا، راجع به مصاف استقلال و سایپا که با تساوی یک بر یک به آخر رسید گفت: در این بازی استقلال بازی را نه خوب شروع کرد، نه خوب ادامه دا

حسینی باید از تجربه رحمتی استفاده کند/ حمایت بازیکنان از قربانی به خاطر اخلاق او است ، فریبا

فریبا: حسینی باید از تجربه رحمتی استفاده کند/ حمایت بازیکنان از قربانی به خاطر اخلاق او است

عبارات مهم : قربانی

پیشکسوت استقلال می گوید دروازه بان این تیم می تواند در جام جهانی به میدان برود.

بهتاش فریبا در گفت وگو با ایسنا، راجع به مصاف استقلال و سایپا که با تساوی یک بر یک به آخر رسید گفت: در این بازی استقلال بازی را نه خوب شروع کرد، نه خوب ادامه داد و نه خوب تمام کرد. استقلال حدود ۲۰ دقیقه بازی را در اختیار داشت و در همان دقایق گل هم زد. به نظر شرایط به شکلی پیش رفت که سایپا از دقیقه ۵۰ به بعد خودش را به استقلال تحمیل کرد. تعویض های استقلال که به هر دلیلی از جمله مصدومیت رخ داد هم روند حریف را متوقف نکرد.

حسینی باید از تجربه رحمتی استفاده کند/ حمایت بازیکنان از قربانی به خاطر اخلاق او است ، فریبا

او افزود: سه بازیکن استقلال یعنی کریمی، اسماعیلی و شجاعیان بازیکنان نفوذی بودند که تا هنگامی که در زمین بودند مدافعان سایپا چندان جرات نفوذ نداشتند. طبیعی بود که با خروج آنها این روند ادامه پیدا نکند. نفرات جدیدی که به میدان آمدند نتوانستند شرایط را عوض کنند. شاید بهتر بود جابه جایی در مدافعان میانی صورت نگیرد. در دنیا هم عوض کردن در دفاع میانی کم رخ می دهد. شاید بهتر بود هافبک اضافه می شد و چشمی در همان میانه دفاع می ماند. در کل تعویض هم هندوانه در بسته است و یک روز خوب است و یک روز هم جواب نمی دهد. در کل بازی های سخت استقلال شروع شده است و اعتقاد دارم در برابر سایپا، نبود جپارف هم به تیم ضربه زد. او نبض بازی دستش است و می تواند تیم را جلو ببرد یا بازی را کند کند.

او در پاسخ به این پرسش که نظرش راجع به رکوردشکنی حسینی چیست، عنوان کرد: پیش از هرچیز رکوردشکنی او را تبریک می گویم. حسینی باید بداند که این اتفاق افتاد و تمام شد. او باید از این به بعد به دنبال بهتر شدن باشد. او انگیزه و توانایی مورد نیاز را دارد. او با چندینه بازی بین المللی می تواند در جام جهانی هم بازی کند. او باید از تجربیات رحمتی استفاده کند. رحمتی به او خیلی کمک می کند و این مساله روی حسینی خیلی تاثیر داشته است.

بهتاش فریبا در گفت وگو با ایسنا، راجع به مصاف استقلال و سایپا که با تساوی یک بر یک به آخر رسید گفت: در این بازی استقلال بازی را نه خوب شروع کرد، نه خوب ادامه دا

پیشکسوت استقلال درپاسخ به این پرسش که نظرش راجع به هجمه ایجاد شده است روی علی قربانی و حمایت رحمتی و چند بازیکن استقلال از این بازیکن و در نهایت حمله هواداران به حامیان قربانی چیست، گفت: این کارها، کارهای بدی هست. قربانی گل های حساسی جهت ما زده هست. پارسال گل دوم به پرسپولیس را او زد. گاهی اوقات پیش می آید که مهاجم نتواند از وقت ها استفاده کند. شاید اگر بازی یک بر صفر بود این توپ این همه دیده نمی شد. به هرحال هواداران برد می خواهند. با این حال هواداران یادشان باشد که قربانی جهت استقلال زحمت کشیده هست. او بازیکن بسیار خوش اخلاقی است و حمایت سایر بازیکنان از او به همین علت است.

وی در آخر و در پاسخ به سوالی راجع به جدایی شهباززاده اظهار کرد: شهباززاده در استقلال شرایطش خوب شده است بود و در بازی دور رفت برابر تراکتور هم عالی بود ولی مصدومیت بد موقع برایش دردسر ساز شد. امیدوارم در ادامه موفق باشد.

واژه های کلیدی: قربانی | بازیکن | استفاده | استقلال | بازیکنان | حسینی بای | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs